Oferty pracy

Kierowca międzynarodowy kat. B

Opis stanowiska:

  • praca na trasach międzynarodowych (UE + CH + NO + UK) w systemie 3/1
  • załadunek i rozładunek towarów
  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • konserwacja i drobne naprawy pojazdu
  • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji
  • dbałość o powierzone narzędzie pracy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B i min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca w międzynarodowym transporcie rzeczy
  • odpowiedzialność, sumienność, dbałość o powierzone mienie
  • obywatelstwo polskie
  • mile widziany paszport

Oferujemy:

  • umowę b2b (własna działalność gospodarcza)
  • stawkę od 330pln za dzień pracy (duży ZUS) lub 300pln (mały ZUS)
  • narzędzia pracy - samochód Renault Master, telefon komórkowy, nawigacja GPS
  • dynamiczną i interesującą pracę W STABILNEJ FIRMIE Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU
  • możliwość rozwoju

Szczegółowe informacje udzielane są siedzibie firmy TTD Michalik:
ul. Breńska 84
43-436 Górki Małe,
Nr. Tel: 784 496 326 (poniedziałek - piątek od 9.00 do 15:00)

Mechanik samochodowy, Elektromechanik, Pomocnik Mechanika

Obowiązki:

  • diagnostyka oraz samodzielna naprawa mechaniczna samochodów
  • w przypadku osób po ukończonej szkole kierunkowej istnieje możliwość przyuczenia na stanowisko Pomocnik Mechanika z zakresem obowiązków opartych na wsparciu przy naprawie samochodów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne samochodowe
  • umiejętność samodzielnej diagnostyki samochodów
  • dobra organizacja pracy
  • staranność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
  • dbałość o mienie powierzone do wykonywania obowiązków
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynku
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • prace w doświadczonym, przyjaznym zespole
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 694 121 661 w dni robocze w godzinach 9-15.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TTD MICHALIK SPÓŁKA Z O.O., UL. BREŃSKA 84, 43-436 GÓRKI MAŁE, TTD KRZYSZTOF MICHALIK, UL. STARY DWÓR 1B, 43-436 GÓRKI WIELKIE, TTD TERESA MICHALIK, UL. BREŃSKA 84, 43-436 GÓRKI MAŁE
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przezokres tej i przyszłych rekrutacji
  • odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - URZĘDU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
  • podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
  • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami

Renault Master - środek 1 Renault Master - środek 2